Az AFS Magyarország körzetei, körzetelnökei, kulcsönkéntesei


Körzet

Név

Tisztség

Telefon

E-mail


Balassagyarmat


Paulikné Pósfai Klára
körzetelnök (20) 362-5868 pne.posfaik13@gmail.com
Balassagyarmat
Barkóné Benyovics Magdolna                                   
körzetelnök (20) 771-8839 benyomagdi@gmail.com

Békéscsaba

Baji Nikolett

körzetelnök

(20) 560-5987

nikolett.baji@afs.org

Budapest

Jauch Julianna

fogadásért felelős kulcsönkéntes

(30) 488 0062

julianna.jauch@afs.org

Budapest

Beregszászi Balázs

kiutazásért felelős kulcsönkéntes

(30) 377 2159

balazs.beregszaszi@afs.org

Budapest Búzás Boglárka önkénteskedésért felelős kulcsönkéntes (70) 775 6306 boglarka.buzas@afs.org

Debrecen

Tóthné Tímár Katalin

körzetelnök

(30) 345-5456

katalin.tothne@afs.org

Eger

Borosné Molnár Anikó

körzetelnök

(30) 382-6644

aniko.borosne@afs.org

Győr

Horváth Kristóf

körzetelnök 

(70) 662 7914 

kristof.horvath@afs.org

Jászság-Mátra

Bódi Csaba

körzetelnök

(30) 228-5152

csaba.bodi@afs.org

Jászság-Mátra

Horváth Teodóra

körzetsegítő 

(30) 395-9952

teodora.horvath@afs.org

Kaposvár

Sárközy Andrea

körzetelnök

(20) 428-6544

andrea.sarkozy@afs.org

Kaposvár

Csepeli Andrea

körzetelnök helyettes

(30) 461-2535

acsepeli@yahoo.com

Kecskemét

Vojnich-Szabó Veronika körzetelnök (70) 431-2041 veronika.szabo@afs.org

Kecskemét

Farkas Edina

körzetsegítő

(70) 512-7929

edina.farkas@afs.org


Kiskunhalas


Péterné Szilágyi Ibolya


körzetelnök


(30) 925-6394


ibolya.peterne@afs.org

Miskolc

Dr. Miklós Imréné Margó

körzetelnök

(30) 915-0482

margo.miklosne@afs.org

Miskolc

Tóth Gáborné, Andrea

körzetelnök helyettes

(20) 661-7034

andrea.tothne@afs.org

Nagykanizsa

Suhainé Kolongya Zsuzsanna

körzetelnök

(20) 321-7944

zsuzsanna.suhaine@afs.org

Nagykanizsa

Sztankovics Andrea

körzetsegítő

(30) 259-3939

vics.andi@chello.hu

Nyíregyháza

Majorosné Toldi Zsuzsanna

körzetelnök

(20) 337-2992

zsuzsanna.toldi@afs.org

Orosháza

Dr. Csizmadia Ferencné Ibolya

körzetelnök

(70) 943-0030

ibolya.csizmadiane@afs.org

Orosháza

Melega Bence

körzetsegítő

(70) 528-6954

bence.melega@afs.org

Pécs

Mericsné Papp Tünde

körzetelnök

(30) 216-5040
(30) 419-6576

tunde.papp@afs.org

Pécs

Tóth Zsófia

körzetsegítő

(30) 904 9369

zsozso258@t-online.hu

Sopron

Vódli Zsolt

körzetelnök

(20) 918-8951

zsolt.vodli@afs.org

Szeged

Kovács Mónika

körzetsegítő

(30) 436-5855

monika.kovacs@afs.org

Szeged

Raffayné Ágnes

körzetsegítő

(70) 215-3281

agnes.raffayne@afs.org

Székesfehérvár

Rosta Károly

körzetelnök

(30) 727-5573

karoly.rosta@afs.org

Veszprém - Pápa

Beller Zsuzsanna

körzetelnök

(30) 933-1316

zsuzsanna.beller@afs.org

snippet not found: bottom_nav